24 marca 2017 , Imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna
 
W aktualnym numerze:
  Wiadomości Sierakowickie -> Czytaj archiwalny numer 2 z dnia 2017-02-01
 


 

Wspomnienie


W dniu 29 lutego 2008r. w szpitalu w Kartuzach zmarł ś.p. Tadeusz Wesółka. Zmarły przez całe swoje życie zawodowe związany był z Gminną Spółdzielnią „SCh” w Sierakowicach. Po ukończeniu Technikum Mechanicznego w Kartuzach rozpoczął staż w Gminnej Spółdzielni „SCh” w Kartuzach O/ w Sierakowicach. Po ukończeniu stażu rozpoczął pracę w dziale transportu na stanowisku spedytora. W latach 1979 – 81 odbył zasadniczą służbę wojskową, następnie podjął pracę w mieszalni pasz na stanowisku magazyniera i rewidenta oraz referenta ds. usług Gminnej Spółdzielni „SCh w Sierakowicach. W 1985 roku powierzono mu obowiązki technologa i zastępcy kierownika Mieszalni Pasz. Od 1 sierpnia 1989r. zajmował stanowisko kierownika. Był cenionym fachowcem w branży produkcji pasz. Doskonalił swoją wiedzę fachową oraz wprowadzał nowe technologie i dostosowywał zaplecze techniczne wytwórni pasz do obowiązujących przepisów. Świadectwem jego wysokich kwalifikacji były certyfikaty, które uzyskiwał podczas dokształcania zawodowego. Potrafił doskonale współpracować z zespołem zdobywając jego zaufanie i szacunek.

Był pracownikiem potrafiącym łączyć wysokie kwalifikacje zawodowe z własnymi zainteresowaniami pozazawodowymi. Jego szczególną pasją był sport, w którym uczestniczył niejednokrotnie jako zawodnik i organizator. O Jego umiejętnościach organizacyjnych świadczyły liczne imprezy i zawody sportowe, których był inicjatorem i organizatorem.

Rada Gminy Sierakowice w dniu 28.06.2000r. nadała Jemu honorowy tytuł „Zasłużony dla Gminy Sierakowice” w podziękowaniu za dotychczasową pracę na rzecz rozwoju sportu.

4 marca 2008r. odbył się pogrzeb, który zgromadził wielką rzeszę Jego znajomych i przyjaciół. Pożegnaliśmy naszego kolegę i przyjaciela, którego obecności będzie nam brakowało.

Zarząd Gminnej Spółdzielni
„SCh” w Sierakowicach

Wersja do druku
Wyślij znajomemu

 

 
  Czytaj - Archiwum - Komentarze - Księga Gości - Kontakt
Wiadomosci Sierakowickie - R-net 2003
 
Czytaj Archiwum Komentarze Księga gości Kontakt