24 marca 2017 , Imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna
 
W aktualnym numerze:
  Wiadomości Sierakowickie -> Czytaj archiwalny numer 2 z dnia 2017-02-01
 


 

Pomóżmy…


Do naszej redakcji zwrócili się przyjaciele Adama z prośbą o zamieszczenie apelu o pomoc finansową na protezę dla Adama. Z pełnym zaufaniem zamieszczamy jego list na łamach Wiadomości Sierakowickich, ponieważ przypadek Adama znany jest mi osobiście. Wiem również, że pieniądze nie zostaną przeznaczone na inny cel, jak tylko na ten konkretny i konieczny.

Adam jest młodym, wartościowym człowiekiem, pełnym radości i optymizmu. Jest człowiekiem, który zawsze pomagał innym; bardzo wrażliwy i troskliwy. Jest bardzo inteligentny i mądry, ceniony przez pracodawców i kolegów w pracy. Chętnie uprawiał sport.

Niestety, choroba znacznie ograniczyła jego możliwości życiowe. Nasza ofiarność może pomóc powrócić jemu w do normalnych funkcji życiowych.

Adamowi życzę zdrowia i wiele powodów do radości, a państwa proszę o wsparcie.

Zdaję sobie sprawę, że pójście do banku i dokonanie przelewu na podane konto jest dla niektórych osób pewną trudnością. Dlatego proponuję tym osobom, aby złożyły ofiarowane pieniądze w sklepiku CARITASU przy kościele św. Marcina. Będzie tam stała specjalna puszka z napisem „dla Adama”.

Podaję konto dla Adama: 43 1160 2202 0000 0000 8151 5726
Maria Karolak

Wersja do druku
Wyślij znajomemu

 

 
  Czytaj - Archiwum - Komentarze - Księga Gości - Kontakt
Wiadomosci Sierakowickie - R-net 2003
 
Czytaj Archiwum Komentarze Księga gości Kontakt