24 marca 2017 , Imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna
 
W aktualnym numerze:
  Wiadomości Sierakowickie -> Czytaj archiwalny numer 2 z dnia 2017-02-01
 


 

Z bibliotecznej szuflady


Biblioteka Publiczna w Sierakowicach zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do obejrzenia wystawy pt. Kino - wehikuł magiczny, prezentowanej w wypożyczalni w godzinach otwarcia naszej placówki. Można nie tylko dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy dotyczścych historii filmu, ale samemu wcielić się na moment w rolę gwiazdy filmowej. Wystarczy przyjść do nas, założyć jeden z naszych "filmowych" kapeluszy i pozwolić sfotografować się w tym momencie. Zdjęcia zostaną umieszczone w naszej Alei gwiazd,wśród których szczególne miejsce zajmuje nasza rodzima gwiazda Danuta Stenka. Specjalne pozdrowienia od pani Danuty dla wszystkich czytelników naszej biblioteki można przeczytać w kąciku Nasza gwiazda. Zapraszamy!
"Filmowe" kapelusze wykonała pani Zdzisława Mendyka, babcia naszych czytelniczek, Moniki i Martyny. Kapelusze są piękne! Bardzo dziękujemy!
***
Biblioteka w Sierakowicach oferuje nowy rodzaj usług - kanałowe oprawianie prac dyplomowych, licencjackich, magisterskich i in. Zapraszamy!
Filia Biblioteczna w Gowidlinie poleca usługi kserokopiarskie dokumentów (A4) w godzinach otwarcia: poniedziałek, środa i czwartek 9:00 16:00, wtorek i piątek 12:00 - 19:00
Filia w Gowidlinie dziękuje Firmie Baleronik ze Smolnik za zabezpieczenie drzwi wejściowych do biblioteki.
***
Dzieci, które same czytają czasopismo "Miś" oraz rodziców, którzy kupują "Misia" swoim pociechom informujemy, że w pierwszym tygodniu czerwca odbędzie się w naszej bibliotece spotkanie z laureatką I nagrody za najlepszą bajkę w V Otwartym Konkursie Literackim im. Czesława Janczarskiego, panią Roksaną Jędrzejewską-Wróbel. Wszystkie nagrodzone bajki ukazują się w kolejnych numerach Misia. Zaprosiłyśmy także laureatkę III nagrody panią Elżbietę Pałasz oraz najlepszą ilustratorkę roku 2002 (nagroda IBBY) panią Agnieszkę Żelewską. Wszystkie panie są gdańszczankami. O szczegóły spotkania prosimy pytać na miejscu w bibliotece. Zapraszamy!

Wersja do druku
Wyślij znajomemu

 

 
  Czytaj - Archiwum - Komentarze - Księga Gości - Kontakt
Wiadomosci Sierakowickie - R-net 2003
 
Czytaj Archiwum Komentarze Księga gości Kontakt