24 marca 2017 , Imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna
 
W aktualnym numerze:
  Wiadomości Sierakowickie -> Czytaj archiwalny numer 2 z dnia 2017-02-01
 


 

Dobra passa piłkarskiej wizytówki Sierakowic


Zespół GKS Sierakowice na co dzień, jak już wiadomo, występujący w klasie okręgowej, nareszcie się obudził. Po wpadce z Huraganem Przodkowo w sześciu kolejnych meczach, żadnego spotkania nie przegrał. Odniósł cztery zwycięstwa: z KS Żukowo 1:0, Olimpia Osowa 2:1oba na wyjeździe, Orłem Trąbki Wielkie 3:1 oraz z GTS Kolbudami 2:0, natomiast zremisował z Polonią Gdańsk i Orkanem Rumia oba w stosunku 1:1. Ostatni z nich zremisowany został w okolicznościach bardzo pechowych i do tego z liderującym zespołem 0, który raczej ma już taką przewagę, że można mu gratulować awansu. Nasz pech w tym meczu polegał na tym, że rozegraliśmy fantastyczny mecz, bodajże najlepszy w historii Sierakowic, a straciliśmy bramkę już w doliczonym czasie gry. Na pewno przeciwnicy na ten remis nie zasługiwali, sami po meczu przyznali, że mieli dużo szczęścia.
Obecna gra zespołu cieszy, jest przyjemna dla oka, pozwala z optymizmem spojrzeć w przyszłość, forma zawodników stale i systematycznie rośnie. Zespół nasz zajmuje IV lokatę w tabeli z 9 punktową przewagą nad kolejnym zespołem no i, niestety, ze stratą nie pozwalającą na jakikolwiek awans zespołu w tej edycji rozgrywek. Niemniej cieszymy się, że jako beniaminek w tym naszym pierwszym sezonie prezentujemy się nieźle.
Do końca rozgrywek zostały jeszcze cztery kolejki. Najciekawiej i zapewne najbardziej emocjonująco zapowiada się derbowy mecz z Radunią Stężyca, który zostanie rozegrany dnia 01.06.2003 r. w niedzielę o godz. 14:00 na stadionie w Stężycy.
Kolejne mecze odbędą się wg następującego terminarza:
- 08.06.2003 r. niedziela godz. 14:00 z Nautą Gdynia w Sierakowicach,
- 14.06.2003 r. sobota godz. 17:00 z Gedanią w Gdańsku
- 19.06.2003 r. czwartek godz. 17:00 z Czarnymi Pruszcz Gdański w Sierakowicach.
Zapraszamy.
Tadeusz Wesółka

Wersja do druku
Wyślij znajomemu

 

 
  Czytaj - Archiwum - Komentarze - Księga Gości - Kontakt
Wiadomosci Sierakowickie - R-net 2003
 
Czytaj Archiwum Komentarze Księga gości Kontakt